Soft deweloper to dedykowany system wsparcia procesów sprzedaży i komunikacji na płaszczyźnie działu handlowego dewelopera i jego klientów.

Brand

System Soft Deweloper został stworzony przez spółkę WebSynergia, która od wielu lat obsługuje rynek deweloperski. Zakres naszych realizacji to m.in: dedykowane aplikacje webowe i obsługa działań w obrębie marketingu.

WebSynergia s.c. funkcjonuje na rynku usług dla deweloperów od 2010 r. Zatrudnia doskonałych specjalistów branży IT. Z usług Spółki stale korzysta kilkadziesiąt firm deweloperskich, a jej projekty cieszą się uznaniem wśród ich odbiorców. Współpraca z klientami jest kontynuowana przez lata. Wynika to z najwyższej jakości obsługi, spersonalizowanych kontaktów z dedykowanymi opiekunami klienta i wsparcia IT w standardzie 24h / 7 dni w tygodniu.

Spółka WebSynergia jest wydawcą trzech wiodących portali tematycznych w zakresie rynku nieruchomości i finansowania zakupu mieszkań: OfertyMieszkan.pl, MieszkanieDlaMlodych.pl oraz RodzinaNaSwoim.pl. Nasze portale odwiedziło blisko 3 mln Polaków.

2010 rok

WebSynergia działa na rynku deweloperskim od blisko 5 lat. Swoją główną ofertę kierujemy do firm deweloperskich zarówno w zakresie portali, których jesteśmy wydawcą jak i usług, które dla nich realizujemy.

280 firm

Na stałe współpracujemy z wieloma inwestorami z całej Polski wspierając ich w działaniach prosprzedażowych. Będziemy zaszczyceni mogąc współpracować również z Państwa firmą.

Zaufanie

Z naszymi klientami łączy nas coś więcej niż biznes. To zaufanie i relacje wypracowane przez długie lata współpracy, których potwierdzeniem są zdobyte referencje.

O Soft Deweloper

Przyjazny System Wsparcia Sprzedaży dla Twojej firmy

System Wsparcia Sprzedaży Soft Deweloper pozwala na usprawnienie procesów sprzedażowych dewelopera w obrębie jednej bądź kilku inwestycji, wpływa na sprawniejszą komunikację dewelopera z jego klientami. Posiada szereg zalet związanych z gromadzeniem i filtrowaniem kontaktów sprzedażowych w ujęciu historycznym. Pozwala na skuteczne zarządzanie pracą osób z działu sprzedaży, sprawia że ich praca jest archiwizowana, bardziej efektywna i policzalna poprzez stały monitoring i kontrolę wyników. Oferty sprzedażowe dewelopera wysyłane do klientów są ustandaryzowane, archiwizowane i charakteryzują się wysoką jakością pod względem merytorycznym i graficznym.

Od strony sprzedażowej system zapewnia pełną kontrolę nad:

 • pracą sprzedawców
 • bieżącą listą zadań członków zespołu
 • listą klientów i historią ich kontaktów wraz z katalogiem preferencji potencjalnych klientów
 • listą przesłanych do klientów ofert sprzedażowych

Ponadto system umożliwia:

 • wprowadzenie pełnej oferty dewelopera, np. listy oferowanych lokali mieszkalnych
 • obsługę rezerwacji w ramach zespołu
 • eksport i aktualizację ofert na portalach nieruchomości

Dane są zabezpieczone przed ich utratą na serwerach zapasowych. Dostęp do systemu jest chroniony przez Certyfikaty SSL, który jest narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

 • Slider1
 • Slider2

Podstawowe funkcje

System poprawia nie tylko komunikację na zewnątrz firmy, ale również wewnątrz firmy, tj. w ramach zespołu. Struktura Systemu Wsparcia Sprzedaży sprawia, że komunikacja w firmie staje się prostsza i przyjemniejsza. System działa wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do Internetu. Pozwala na decentralizację i zautomatyzowanie wybranych wybranych działań, jak np. rezerwacja mieszkania, która w trybie natychmiastowym widoczna dla wszystkich członków zespołu. W przypadku modułu eksportu, rezerwacja mieszkania oznacza również automatyczną aktualizację oferty na portalach nieruchomości.

System jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

System podzielony jest na sześć modułów:

 • moduł sprzedaży,
 • moduł kalendarza,
 • moduł zarządzania zespołem,
 • moduł inwestycji,
 • moduł eksportu ogłoszeń,
 • mobilna platforma sprzedaży.

Poniżej znajdą Państwo opisy dla poszczególnych modułów systemu Soft Deweloper.

Moduł sprzedaży

Sws 1 Sws selling

Moduł sprzedaży składa się z dwóch głównych funkcjonalności:

 • listy klientów przypisanych do poszczególnych opiekunów,
 • listy zadań dla członków zespołu.

Lista klientów stanowi bazę kontaktów sprzedażowych oraz bazę przesłanych ofert. Każdy pracownik dysponuje historią kontaktów z klientami.

Przełożony pracownika ma dostęp do historii kontaktów swoich podwładnych. Umożliwia to nie tylko weryfikację pracy działu sprzedaży, ale również daje kontrolę nad jego globalnymi wynikami sprzedażowymi. Na karcie klienta znajdują się dane osobowe klienta, adresy do korespondencji oraz złożone oferty. Najważniejszą zakładką w tym module są preferencje klienta, jak: dzielnica, maksymalna cena, metraż, piętro, liczba pokoi, itp. Pozwalają one wyszczególnić upodobania klienta, które pozwolą na dopasowanie odpowiedniej oferty i kontakt z klientem w przyszłości, np. w celu złożenia ponownej oferty.

Lista zadań umożliwia tworzenie spersonalizowanych działań w ramach zespołu sprzedażowego. Lista zadań jest wykorzystywana jako narzędzie wspierania pracy grupowej, w podziale na określone zadania. Każde z zadań posiada funkcję komentarzy, dzięki czemu powstaje przyjazny sposób komunikacji oraz możliwości współdziałania przy zadaniu nawet większej grupy osób. Lista zadań posiada funkcję powiadomień na adres email.

Moduł kalendarza

Sws 2

Moduł kalendarza to klasyczne narzędzie służące do zarządzania swoim czasem pracy i członków naszego zespołu.

Jest to nowoczesna wersja kalendarza papierowego. Ułatwia planowanie spotkań, umożliwia tworzenie zdarzeń prywatnych i publicznych, przypisywanie ich poszczególnym sprzedawcom i poszczególnym klientom. Jest to kalendarz dedykowany pracy biura obsługi klienta firmy deweloperskiej. Kalendarz posiada funkcję powiadomień na adres email.

Moduł eksportu

Sws eksport

Zaawansowana funkcja umożliwiająca wprowadzenie pełnej oferty deweloperskiej i jej eksportu na portale nieruchomości.

Dzięki temu modułowi w bardzo prosty i szybki sposób ofertujemy klienta zgodnie z jego preferencjami mieszkaniowymi. Moduł umożliwia eksport oferty i jej aktualizację na portalach nieruchomości: ofertymieszkan.pl, mieszkaniedlamlodych.pl, rodzinanaswoim.pl, gratka.pl, otodom.pl, tabelaofert.pl, morizon.pl, domy.pl, domiporta.pl, krn.pl

Mobilna platforma sprzedaży

Sws 3

Mobilna platforma sprzedaży stanowi krok w przyszłość w zakresie prezentacji oferty deweloperskiej.

Za pomocą przenośnych urządzeń (tablet, smartfon), deweloper jest w stanie z każdego miejsca, zaprezentować potencjalnemu klientowi swoją inwestycję wraz z dostępnymi mieszkaniami. System w swym założeniu jest intuicyjny, tak by nawet niewprawiony w obsługę Systemu sprzedawca potrafił go swobodnie obsłużyć. Z poziomu platformy mamy dostęp do pełnej oferty dewelopera. Posiada ona możliwość wysłania klientowi oferty na wybrane mieszkania, przy jednoczesnej ich rezerwacji. Dzięki mobilnej platformie sprzedaży, pracownicy mogą wybrać się do klienta wyposażeni wyłącznie w tablet z dostępem do Internetu.

Integracja ze stroną www

Sws integration

System umożliwia pełną integrację oferty dewelopera z jego stroną www. Jest to realizowane w prosty i niezawodny sposób.

System został przygotowany tak, aby cała integracja sprowadzała się do wklejenia jednej linii kodu na stronę www dewelopera. Integracja ze stroną www może odbywać się również w oparciu o API bądź XMLa.

Mobilna strona www

Sws mobile

Oferujemy możliwość przygotowania dedykowanej strony www na urządzenia mobilne.

Jest ona tworzona z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych: smartfonów, tabletów, e-booków. Responsywna wersja witryny to zaleta punktowana przez wyszukiwarki internetowe, oraz udogodnienie dla samych użytkowników, którzy na swoich smartfonach lub tabletach w wygodny i nowoczesny sposób zapoznają się z Państwa ofertą. Mobilna strona www to zupełnie odrębna strona od dotychczasowej standardowej strony www, gdyż ma inny sposób nawigowania, grafikę i wyświetlane treści. Strona mobilna to rozwiązanie dla wszystkich tych deweloperów, którym zależy na dotarciu do użytkowników urządzeń mobilnych, ale nie planują w najbliższym czasie gruntownej zmiany w obrębie swojej tradycyjnej strony www (z uwagi na brak czasu bądź budżetu).

Dedykowane strony www

Sws www

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie.

Wyróżniają się one przyjaznym interfejsem i rozwiązaniami dedykowanymi branży deweloperskiej. Strony oparte są o autorski system zarządzania treścią. Administrator może zarządzać treściami na stronie, grafikami oraz szczegółami oferty. Każda z naszych stron jest tworzona w oparciu o unikalne preferencje klienta, a każdy projekt strony analizowany jest pod kątem jego funkcjonalności dla użytkownika. Dobra strona internetowa dewelopera to taka, na której Twój klient poczuje się jak we własnym domu.

Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku usług dla firm deweloperskich
System Wsparcia Sprzedaży Soft Deweloper powstał z myślą o naszych stałych klientach

Wypróbuj teraz! Zamów rozmowę

WebSynergia s.c.
ul. Walecznych 12/7
03-916 Warszawa
kontakt@websynergia.pl

Zadzwoń teraz
+48 533-303-420
+48 533-303-450